This article was added by the user . TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Porazi Kolašinki i Pljevljakinja

Pogledajte i

Srpski teniser Novak Đoković da je zadovoljan zbog prolaska u drugo kolo Vimbldona, ali da …

Pljevaljske Novine Sport 34 Pregledi

Domaćin katastrofalno odigrao poslednju četvrtinu (3:18) i izgubio od Prijepolja 33:46), a Pljevlja bez šansi protiv Užica (21;43).

Crnogorske ženske košarkaške ekipe – Pljevlja i Kolašin doživjele su poraze na startu 58. MOSI u Kolašinu.

Pljevljakinje nijesu mogle ozbiljnije da se suprotstave košarkašicama Užica, koje su od početka dominirale i na kraju stigle do ubjedljive pobjede – 43:21 (6:2, 17:5, 14:2, 6:12).

image

Pobjednik u duelu između Kolašina i Prijepolja je odlučen u poslednjoj dionici – posle tri četvrtine rezultat je bio 30:28 za domaćina, koji je u poslednjem periodu ubacio samo tri poena, pa je poraz bio neminovan. Na kraju je bilo 46:33 (13:12, 7:3, 8:15, 18:3) za Prijepoljke.

U večernjem terminu će od 19.15 na jednom terenu igrati: Nova Varoš – Pljevlja, a na drugom Požega – Kolašin.